Chcesz wprowadzić nowy standard obsługi reklamacji?

Nie wiesz jaki program do serwisu wybrać?

Zeszyt i excel nie są narzędziem do zarządzania zgłoszeniami... Nie martw się! Mamy rozwiązanie dla Ciebie.

Obejrzyj koniecznie film
14 dni za darmo | Bez podawania karty
Wersja ipad Obsługa reklamacji
Image Description Image Description
Image Description Image Description
Image Description

Czy to także Twoja historia?

Pewna firma rozwijała się prężnie zdobywając coraz to nowych Klientów.

Pojawił się problem

Niestety wraz z rozwojem biznesu zaczęły pojawiać się reklamacje i niezadowoleni Klienci. Słaba komunikacja i brak aktualnej informacji o statusie reklamacji powodowały opóźnienia i liczne telefony niecierpliwych Klientów.

"Wiedzieliśmy, że bez odpowiedniego narzędzia nie poradzimy sobie z problemem reklamacji. Zaczeliśmy szukać rozwiązania dla siebie. Tak poznaliśmy program do obsługi reklamacji SystemRMA."
Właściciel firmy
Image Description

Dobra decyzja

Firma wypróbowała program do obsługi reklamacji SystemRMA.pl i stwierdziła, że jest to rozwiązanie spełniające jej oczekiwania - wybrała pakiet dla siebie i wykupiła abonament. Dziś nasz bohater wie, że ten wybór był przede wszystkim decyzją ratującą ją przed niezadowoleniem i utratą Klientów, spadkiem sprzedaży i brakiem dobrej komunikacji.

Wielki sukces

Dziś ta firma może skupić się na dalszym rozwoju i pozyskiwaniu nowych Klientów. Proces reklamacyjny w firmie został uporządkowany. System pozwala na zarządzanie reklamacjami, zarządzanie zwrotami oraz kompletną realizację procesu reklamacyjnego wspierając jednocześnie komunikację z klientem. Komplet informacji – automatyczne powiadomienia, formularze dla klientów, automatyczne generowanie protokołu reklamacyjnego i podgląd statusu zgłoszenia - powodują większe zadowolenie Klienta.

Profesjonalny system RMA - zarządzanie reklamacjami i zwrotami do nasza specjalność!

Pomogliśmy już wielu firmom poukładać proces reklamacyjny. Nasze motto to "Odpocznij od reklamacji!"

Zarządzanie reklamacjami i zwrotami

SystemRMA.pl to profesjonalny program do obsługi reklamacji, który pozwala na na kompleksową obsługę reklamacji i zwrotów w firmie. Narzędzie do zarządzania zgłoszeniami i zwrotami pozwala na rozdzielenie pracy Użytkowników (serwisantów) i szybszą realizację zgłoszeń.

Program do składania reklamacji

System do obsługi reklamacji pozwala na rejestrowanie zgłoszeń reklamacyjnych online, wygenerowanie protokołu reklamacyjnego i automatyczne wysłanie powiadomienia do Klienta. Nasza platforma reklamacji pozwala uzupełnić formularz reklamacyjny online zarówno przez Klienta jak i przez Użytkownika - serwisanta.

Obsługa zleceń online

System RMA to system obsługi zleceń umożliwiacy obsługę reklamacji online poprzez stronę www. Cały proces reklamacyjny online w jednym systemie. Nasz program do obsługi zleceń pozwala na pojedyncze lub masowe wykonywanie operacji na zleceniach.

Program do serwisu online

System RMA to także program do obsługi serwisu. W karcie zlecenia istnieje możliwość dodawania komentarzy, informacji o wykonanych naprawach - widocznych lub też nie dla Klienta. Program dla serwisu usprawnia cały proces reklamacyjny i ułatwia zarządzanie serwisem.

Image Description Image Description
Image Description
Image Description
Image Description

Nie trać czasu i sprawdź nasze rozwiązanie już teraz

 • 1

  Bezpłatna aktywacja

  Instalacja nie jest potrzebna - aplikacja dostępna jest w Twojej przeglądarce. Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny 14-dniowy dostęp do systemu. Aktywacja jest zupełnie niezobowiązująca

 • 2

  Bezpłaty okres testowy

  Sprawdź i przetestuj nasze rozwiązanie. System po aktywacji jest skonfigurowany i gotowy do pracy. Masz jednak możliwość dostosowania ustawień do swoich potrzeb, by móc jeszcze wygodniej korzystać z systemu.

 • 3

  Abonament lub licencja dożywotnia

  Po okresie próbnym możesz korzystać z systemu na naszym serwerze zamawiając abonament na kolejny okres lub zamówić wdrożenie systemu na Twoim serwerze w ramach licencji dożywotniej.

Potrzebujesz więcej informacji? Poznaj funkcje systemu do reklamacji